Оцінка ефективності використання
альтернативних джерел

Оцінка ефективності використання альтернативних джерел

Розробка проектних рішень. Підбір та поставки обладнання

Розробка проектних рішень. Підбір та поставки обладнання

спорудження та експлуатація
електростанцій

Спорудження та експлуатація електростанцій

Молода енергійна компанія, що розпочала свою діяльність в 2018р., у виробництві електроенергії з альтернативних джерел енергії , а саме невичерпної енергії сонця, що існуватиме ще мільярди років.

Підприємство ТзОВ «Грін – Буковина» створено 04.01.2019року для виробництва та продажу електроенергії виробленої сонячними батареями. Сонячна енергетика розвивається наростаючими темпами та вже перетворилася на потужну галузь в найбільших економіках світу – в Китаї, ЄС, Індії та США. За прогнозами, до 2020 року загальна встановлена потужність фотоелектиричних СЕС в світі перевищить 600 ГВт. В Україні темпи зростання сонячної енергетики в цьому році прискорилися та стали рекордними. Наразі основну частину нових потужностей сонячної енергетики в Україні складають великі наземні СЕС.

Минула епоха «корупційних» станцій, які працювали за незрозумілими умовами. Завдяки відповідним змінам в законодавстві вдалося врегулювати питання стосовно «зеленого» тарифу для СЕС. Сьогодні для комерційного сектору є абсолютно прозорі умови на ринку – ви інвестуєте кошти у валюті, при цьому отримуєте фіксовану ставку на електроенергію, яка також зафіксована у валюті.

Тепер інвестуючи в сонячну електростанцію та підключаючись за «зеленим тарифом» можна отримати дохід 18-20% річних, відповідно період окупності проекту складає 4 - 5  років. Ставка зеленого тарифу наразі 0,15 Евро/кВт*год. СЕС потужністю 100кВт за один рік виробить близько 124 000 кВт⋅год.

Новини компанії

НОВИНА 1
28 грудня відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано: 07-08-2019 Переглядів: 1312
НОВИНА 2
Скільки грошей інвестували в «зелену» енергетику України у 2018-му
Опубліковано: 07-08-2019 Переглядів: 1664
За останні чотири роки було інвестовано близько 2 мільярдів євро в проекти з відновлюваної ...
НОВИНА 3
ТОВ «Грін – Буковина» повідомляє
Опубліковано: 07-08-2019 Переглядів: 1859